Sádrokartony

Sádrokartony

Snadná a rychlá suchá výstavba

Sádrokartonové desky jsou ideálním řešením pro dokončení výstavby vnitřních stěn a stropů. Sádrokartony se používají při tzv. suché výstavbě, kdy představují velmi rychlé a technicky snadné řešení. Díky sádrokartonům velmi rychle postavíte příčky v novostavbě nebo upravíte stavbu stávající. Sádrokartonové desky používáme také k zateplení a úpravám všech interiérů, protože jsou vhodné do prostor vystavených vlhkosti a vodě.

Oblíbený materiál řemeslníků i zákazníků

Sádrokarton je oblíbeným materiálem zejména díky své funkčnosti – reguluje vlhkost v místnostech. Řemeslníci ho mají v oblibě, protože je velmi pevný a snadno tvarovatelný. Koncoví zákazníci zase oceňují jeho izolační vlastnosti – dosahuje totiž výjimečné tepelné i zvukové izolace. Má velmi dlouhou dobu životnosti a jeho intalace je poměrně rychlá a snadná. Při případné rekonstrukci lze sádrokartonové příčky snadno odstranit a vyměnit za nové. Určité typy sádrokartonů je možné používat i ve venkovním prostředí nebo ve vlhkých prostorách.

Pokud chcete instalovat sádrokartony do vnitřních stěn či stropů nebo přemýšlíte o jiné realizaci, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme s upřesněním i samotnou stavbou.

Napište nám
Spolehlivý partner
pro vaši stavbu či rekonstrukci

Spolupracujeme