Zámková dlažba

Zámková dlažba

Vydláždíme cestu k domu i cestičky v zahradě

Zámkovou dlažbu doporučujeme na vydláždění menších i rozsáhlých ploch. Je vhodná pro parkovací plochy, vjezdy do garáží, ale také zahradní cestičky nebo část trávníku, na který chcete umístit posezení pro letní grilování se stolkem a křesílky.

Zpevníme terén a připravíme podloží

Příprava na zámkovou dlažbu většinou začíná drobnými terénními úpravami a zpevněním podloží. Práce na podloží závisí na tom, zda budete chtít na zámkové dlažbě parkovat auto nebo se vyhřívat na sluníčku – tomu je třeba přizpůsobit hloubku výkopu. Probereme s vámi přesný účel dlažby a podle toho doporučíme 60 nebo 30 cm výkop. Postaráme se i o pevný podklad zámkové dlažby, který závisí na stavu vašeho pozemku i účelu používání dlažby.

Minimum povrchového znečištění

Zámková dlažba je již z výroby vybavena trvalou impregnací, která zamezuje nasáknutí betonu vodou. Díky tomu se na ní také nezachytává tolik povrchových nečistot, popř. jdou v případě znečištění velmi snadno vyčistit.

Zámková dlažba je praktickým řešením pro parkovací plochy i zpevnění nejrůznějších zahradních koutů sloužících k odpočinku či posezení s přáteli.

Zkonzultujte s námi použití zámkové dlažby na vašem pozemku, rádi vám poradíme a zrealizujeme váš projekt.

Napište nám
Spolehlivý partner
pro vaši stavbu či rekonstrukci

Spolupracujeme